strona główna fundusze europejskie Otrzymane dotacje z poprzednich lat
Otrzymane dotacje z poprzednich lat Drukuj Email
poniedziałek, 03 września 2012 22:24

czwartek, 05 marca 2009

DOTACJA Z Fundacji Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi "POLSKA WIEŚ 2000" im. Macieja Rataja

W listopadzie 2008 roku została podpisana Umowa z Fundacją Na Rzecz Rozwoju Polskiej Wsi " Polska Wieś 2000" im. Macieja Rataja w celu udzielenia grantu w ramach Programu Wspierania Inicjatyw Obywatelskich na Rzecz Wsi i Terenów Wiejskich.

Dotacja została przyznana na dofinansowanie projektu: zakup sprzętu sportowo-rehabilitacyjnego oraz zajęcia gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej.

Wykaz zakupionego sprzętu został zamieszczony na tablicy ogłoszeń w przedszkolu. Po zakończeniu przedsięwzięcia sprzęt sportowo-rehabilitacyjny zostaje przejęty jako środki trwałe majątku przedszkola.

Zakupiony sprzęt znacznie zwiększył efektywność i atrakcyjność zajęć korekcyjno-kompensacyjnych . Wzbogacona baza dydaktyczna przyczyniła się do systematycznego niwelowania wad postawy u dzieci oraz kształcenie i rozwijanie małej i dużej motoryki.

Poprawiony: wtorek, 04 września 2012 11:11

gościmy