strona główna galeria Fotorelacja z gr III i I z Dnia Babci i Dziadka
Fotorelacja z gr III i I z Dnia Babci i Dziadka Drukuj Email
czwartek, 21 stycznia 2016 19:43

Dzisiaj w Bibliotece odbyło się ostatnie już spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Tym razem Dziadków gościły dzieci z gr I i III. Przedszkolaki zaprezentowały program artystyczny składający się z wierszy i piosenek , a nauczyciele przygotowali pokaz multimedialny w którym pokazały Dziadkom jak ich wnuczęta spędzają w przedszkolu czas. Po części oficjalnej  Dziadkowie zaproszeni zostali do wspólnych zabaw i konkursów , był taniec z balonem, rysowanie portretu wnucząt z zamkniętymi oczami a także teleturniej Milionerzy . Za udział w zabawach każdy otrzymywał słodką niespodziankę w postaci lizaka. W dzisiejszym dniu zakończyliśmy już obchody święta Babci i Dziadka jednakże  wszyscy jesteśmy zgodni co do jednego TO ŚWIĘTO BĘDZIE TRWAŁO PRZEZ CAŁY ROK.

Poprawiony: czwartek, 21 stycznia 2016 20:50