strona główna regulaminy WYCIECZKA AUTOKAROWA - zapraszamy !
WYCIECZKA AUTOKAROWA - zapraszamy ! Drukuj Email
poniedziałek, 07 marca 2016 12:49

UWAGA RODZICE !

W dniach 23, 24 .03.2016 r.( środa, czwartek)

zapraszamy wszystkie dzieci na wycieczkę do Muzeum Figur Woskowych w Łodzi ,

gdzie dzieci będą miały okazję zobaczyć ulubione postacie ze świata bajek i filmu  . Na miejscu zobaczymy postacie takie jak m.in. Lord Vader, Hulk, Spider Man, Minionki, Shreka z Fioną  i osłem, króla Juliana, Pirata z Karaibów, postacie z bajki Turbo, a także wioskę Smerfów oraz Pinokio. Atrakcją wycieczki jest  pobyt w sali plażowej ze Spangbobem gdzie dzieci  jak na prawdziwej plaży będą mogły lepić babki z piasku. Podczas pobytu  w Muzeum Figur Woskowych  przedszkolaki wezmą udział w zajęciach prowadzonych przez animatorów  .

Koszt wycieczki ( pobyt + przejazd autokarem) = 27 zł .

W dniu wyjazdu prosimy o przyprowadzenie dzieci najpóźniej do godz. 8:00 .

Wyjazd planowany jest o godz. 8:30  powrót  około godz.14:00 . W tym dniu obiad będzie podany o 14:00 . Podczas wycieczki dzieci mają zagwarantowany suchy prowiant i ciepły napój.

Prosimy o zapisywanie swoich pociech  na listy u nauczycieli poszczególnych grup.

Poprawiony: poniedziałek, 07 marca 2016 12:53

gościmy