strona główna szkolenia nauczycieli Szkolenie nauczycieli
Szkolenie nauczycieli Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
środa, 06 kwietnia 2016 20:11

Nauczyciele przedszkola systematycznie pogłębiają swoją wiedzę merytoryczną i praktyczną poprzez udział w różnego rodzaju szkoleniach . Celem jest przede wszystkim urozmaicenie zajęć dydaktycznych  z zastosowaniem różnorodnych rozwiązań edukacyjnych. Prowadząc  zajęcia metodami aktywizującymi  nauczyciel ma większą szansę na rozbudzenie aktywności  swojego wychowanka i zainteresowanie go wybranym tematem . Poprzez różnego rodzaju zabawy , ćwiczenia dzieci w wieku przedszkolnym szybciej przyswajają wiedzę i odkrywają swoje zainteresowania. Ty razem tematyką szkolenia nauczycieli były zabawy matematyczne i muzyczne . Panie prowadzące szkolenie  przygotowały warsztaty na których nauczyciele mieli możliwość przetestowania na sobie różnego rodzaju ciekawych zabaw .

Poprawiony: środa, 06 kwietnia 2016 20:18