strona główna wydarzenia Dzień Dziecka - olimpiada sportowa
Dzień Dziecka - olimpiada sportowa Drukuj Email
wtorek, 05 czerwca 2018 08:04

Chcąc uczcić jedno z najważniejszych Świąt w roku tj. Dzień Dziecka w naszym przedszkolu zorganizowaliśmy olimpiadę sportową dla dzieci.

NA SPORTOWO,

NA WESOŁO,

DZIEŃ DZIECKA OBCHODZIMY

W ZIELONYM PRZEDSZKOLU !

We wspólnej zabawie towarzyszyły nam również wspaniałe i utalentowane dzieci z przedszkola w Olszy.

Ciocia Patrycja powitała wszystkie zgromadzone dzieci i zaprosiła ich do wspólnej i niezapomnianej zabawy !

Dzieci miały okazję zmierzyć się w 4 różnych konkurencjach sportowych. By zdobyć jak najwięcej punktów dla swojej drużyny dzieciaki musiały nieźle się napocić !

Po pierwsze ! Biegi, slalomy i szarfy. UWAGA! START!

z uśmiechem na twarzy zawsze lepiej się biega ;) Raz, dwa, trzy teraz TY! Pełne skupienie..

Mnóstwo zaangażowania

And the winner is...

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami w piłce nożnej u nas też pojawił się mundial...mini mundial ;)

Najpierw przygotowania

Dziewczyny dały czadu !

Pupa do tyłu, ręce do przodu, nogi do boku piłka do bramki !

Co za moc!

Jak na prawdziwym mundialu, tak i u nas nie zabrakło oczywiście kibiców !

DUUUUŻA fanka :)

mała fanka ;)

i BARDZO poważny FAN ;)

Kolejną konkurencją było limbo. Dla niewtajemniczonych to nic innego jak przechodzenie pod liną. Ale uwaga jest haczyk... liny nie można dotknąć ;)

Ja tu sobie trochę poleżę i odpocznę.. :)

Komandos

JABADABADU !

A w ostatniej konkurencji sprawdzaliśmy celność naszych dzieci..jak myślicie co z tego wyszło? :)

a po wszystkich wyczynach sportowych, przyszedł czas na poczęstunek !

pychoooootka!

i wspólna zabawa