strona główna wydarzenia Pierwszy dzień w nowym budynku
Pierwszy dzień w nowym budynku Drukuj Email
poniedziałek, 04 marca 2019 20:42

WITA DZIECI W NOWYM BUDYNKU

Data 4 marca 2019r.  pozostanie na długo w pamięci przedszkolaków , rodziców i pracowników przedszkola. W tym dniu o 7:00 pierwsze dziecko przekroczyło próg nowego budynku  otwierając nowa kartę historii Gminnego Przedszkola w Rogowie i Gminy Rogów. Po 40 latach najmłodsze pokolenie może rozwijać swoje umiejętności , odkrywać talenty , zdobywać wiedzę , uczyć się współżycia w grupie  w jednym z najnowocześniejszych budynków w Polsce. Dzisiaj przedszkolaki witała postać Myszki Miki , która w szatni rozdawała lizaki . Pierwsze kroki naszych milusińskich były nieśmiałe, w końcu wkraczały do nowej przestrzeni . Jednak szybko zaakceptowały swoje grupy , od razu z zapałem przystąpiły do wspólnych zabaw. Dzieci powitała p. Dyrektor , p. Wójt i Przewodniczący Rady Gminy , którzy zaprosili przedszkolaków na  koncert zespołu „4 pory muzyki” . Potem wszyscy wzięli udział w przedstawieniu dotyczącym ekologii . Przedszkolaki z zapartym tchem obserwowały różne doświadczenia  z suchym lodem , oglądały jak wybucha wulkan . Następnie uczestniczyły w zabawach animacyjnych prowadzonych przez wodzirejów . Największą radość sprawiło im malowanie buzi. To był dzień pełen wrażeń i trzeba przyznać ,że dzieci nie chętnie wychodziły z przedszkola bo nowy budynek , kolorowe przestronne sale bardzo przypadły im do gustu. Życzymy Wam kochane Dzieci wielu wrażeń, wspaniałej zabawy , miłych chwil , które na zawsze zostaną w waszej pamięci . I pamiętajcie to Wy tworzycie historię , nową historię przedszkola.

Poprawiony: poniedziałek, 04 marca 2019 21:17