strona główna wydarzenia Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny Drukuj Email
wtorek, 04 czerwca 2019 19:59

Festyn Rodzinny jest uroczystością , która na stałe wpisała się w kalendarium naszego przedszkola. W tym roku świętowaliśmy w wyjątkowy sposób , bowiem naszych rodziców gościliśmy w nowym budynku przedszkola . Ogromna , kolorowa sala rekreacyjna pomieściła wszystkich zaproszonych gości . Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor, która złożyła Rodzicom życzenia z okazji Ich święta a następnie zaprosiła wszystkich na występy artystyczne dzieci . Maluszki zaprezentowały piosenki przedszkolne , średniaki przedstawiły dynamiczny  taniec sportowy. 5,6 latki na scenie tańczyły z pomponami , a najstarsza grupa wystawiła bajkę o żabach. Po występach dzieci wręczyły swoim rodzicom kwiatki i zaprosiły do wspólnej zabawy , którą poprowadziły dwie animatorki z firmy Kam-An ! . Było malowanie twarzy , zabawy integracyjne , korowody taneczne , pokaz baniek mydlanych . Dużą niespodzianką była wata cukrowa , którą ufundowała mama naszego przedszkolaka p. Agnieszka Pokora .Na zakończenie  przedszkolaki odwiedziły dwie ulubione postacie bajkowe : Myszka Micky i Kubuś Puchatek , które zaprosiły dzieci do wspólnej zabawy . Oj działo się działo , było głośno , radośnie , słodko i bardzo kolorowo .

Serdecznie dziękujemy Pani Agnieszce Pokorze za zorganizowanie stoiska z watą cukrową .

Gorąco dziękujemy Rodzicom , którzy przygotowali słodkości , owoce i napoje .

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą atmosferę i wspólnie spędzony czas .

Poprawiony: wtorek, 04 czerwca 2019 20:59