strona główna wydarzenia Jaś i Małgosia w kosmosie- lekcja w Planetarium mobilnym
Jaś i Małgosia w kosmosie- lekcja w Planetarium mobilnym Drukuj Email
czwartek, 14 listopada 2019 13:53

MOBILNE PLANETARIUM W PRZEDSZKOLU

14 listopada w sali rekreacyjnej powstała kopuła mobilnego Planetarium. Pan Radek z firmy Sfera Wiedzy - kreatywna edukacja  ponownie odwiedził nasze przedszkolaki , które zaprosił na niesamowita podróż  w najdalsze zakątki kosmosu. Dzieci wspólnie z bohaterami bajki Jasiem i Małgosią oraz ich Mamą zwiedziły układ słoneczny i zajrzały w niewidoczne z ziemi kosmiczne przestworza. Zajęcia w mobilnym planetarium to doskonały sposób na rozwój kreatywności i spostrzegawczości.Za pomocą barwnych opowieści , humorystycznych wierszyków skrywa się duży przekaz merytoryczny , pozwalający dzieciom odkrywać świat . Dzisiejsze spotkanie na długo pozostanie w pamięci.

Poprawiony: czwartek, 14 listopada 2019 14:23