strona główna wydarzenia Z wizytą w kinie ODEON w Koluszkach
Z wizytą w kinie ODEON w Koluszkach Drukuj Email
środa, 27 października 2021 17:56

Nasze przedszkolaki wybrały się dzisiaj tj. 27 .X.2021r. do kina Odeon w Koluszkach gdzie z zapartym tchem oglądały film " Mała Wielka Stopa" , którego bohaterem jest Adam potomek legendarnej górskiej istoty zwanej Yeti . Poszukuje on swojego taty , który nie wrócił z wyprawy , której celem był ratunek zwierząt z rezerwatu, zagrożonego przez budowę fabryki. Od dłuższego czasu Tata Adama nie dawał  żadnego znaku życia.  Bohater filmu postanawia więc zbierać  całą swoją rodzinę, a także przyjaciół, niedźwiedzia Burego i szopa Huncwota i wyruszyć na misję ratunkową. W rezerwacie przyjaciele odkrywają przerażającą prawdę i będą musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, używając wszystkich swoich talentów i umiejętności. Przyjdzie im pokonać intruzów, by odnaleźć ojca i ocalić zagrożony rezerwat. To była fantastyczna przygoda , którą dzieci wspólnie przeżywały z głównym bohaterem filmu.

Poprawiony: środa, 27 października 2021 13:16