strona główna wydarzenia Bajka "Murzynek Bambo" w wykonaniu rodziców dla dzieci na Dzień Dziecka
Bajka "Murzynek Bambo" w wykonaniu rodziców dla dzieci na Dzień Dziecka Drukuj Email
wtorek, 06 czerwca 2023 14:26

W poniedziałek 06.06.2023 r w naszym przedszkolu miało miejsce wspaniałe wydarzenie. Rodzice dzieci z gr V , przygotowali dla wszystkich przedszkolaków niespodziankę w postaci przedstawienia pt. "Murzynek Bambo". Choć bajkę zna niemal każdy przedszkolak i dorosły , interpretacja rodziców okazała się absolutnie wyjątkowa i wzbudziła ogromny entuzjazm wśród najmłodszych ale również wśród pracowników przedszkola.  Dzieci z zainteresowaniem i uśmiechem na twarzy oglądały poszczególne sceny. Dla rodziców możliwość spotkania się ze swoimi pociechami w takich okolicznościach daje poczucie zadowolenia , spełnienia i wzruszenia. Zaskoczenie dzieci na zakończenie przedstawienia było ogromne, gdy wśród aktorów rozpoznali swoich rodziców.  Przedstawienie było dla wszystkich miłą niespodzianką , a widownia reagowała bardzo żywiołowo . Wspaniałym akcentem było zaangażowanie najmłodszej widowni w przedstawienie. Dzieci miały okazję wraz z aktorami zaśpiewać piosenkę. Tytułowy Murzynek Bambo poczęstował również wszystkie dzieci pysznymi cukierkami. W ramach podziękowań nauczycielki przedszkola wręczyły wszystkim rodzicom słodki poczęstunek.