strona główna wydarzenia Zajęcia otwarte w gr. 4
Zajęcia otwarte w gr. 4 Drukuj Email
czwartek, 15 lutego 2024 18:35

W grupie 4 odbyły się zajęcia otwarte, na której zaprezentowano nowoczesną metodę nauki czytania i pisania opartą na najnowszych badaniach rozwoju poznawczego dzieci w wieku przedszkolnym "Skuteczne zdziwienie. Wyzwalamy myślenie."

Nauczycielki miały okazję poznać na żywo a także wspólnie z dziećmi doświadczyć intuicyjnego rozpoznawania obrazu dźwiękowego głoski i graficznego litery 'd'.

Dzieci bawiły się doskonale, prezentując całą gamę dziecięcych doświadczeń, emocji i wrażeń zmysłowych w procesie poznawania nowej literki.

Takie wzajemne obserwacje zajęć służą wymianie doświadczeń między nauczycielami i sprzyjają wzbogacaniu warsztatu pracy przez każdego z nich.

Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie

Otwórz zdjęcie

Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie