strona główna wydarzenia ,,Bądź z innej bajki" warsztaty w ramach akcji ,,Bezpieczny Internet"
,,Bądź z innej bajki" warsztaty w ramach akcji ,,Bezpieczny Internet" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 29 lutego 2024 14:21

W dniu 29 lutego dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych obchodziły Ogólnoświatowy Dzień Bezpiecznego Internetu. Głównym celem warsztatów było zapoznanie dzieci z Internetem oraz uwrażliwienie ich na zagrożenia związane z korzystania z sieci. Przedszkolaki dowiedziały się jakich zasad trzeba przestrzegać aby bezpiecznie korzystać z zasobów internetu. Na koniec warsztatów dzieci obejrzały teatrzyk w wykonaniu nauczycieli pt.,,Czerwony Kapturek". Teatrzyk został zorganizowany w ramach projektu edukacyjnego ,,Lepiej zapobiegać niż leczyć" i miał na celu uświadomienie dzieciom zachowania szczególnej ostrożności w kontaktach z nieznajomymi.

Otwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcie