strona główna wydarzenia "Działajmy razem!" - chrońmy dzieci w sieci
"Działajmy razem!" - chrońmy dzieci w sieci Drukuj Email
niedziela, 10 marca 2024 19:46

Drodzy Rodzice - Działajmy Razem!

Na całym świecie w ramach akcji "Dzień Bezpiecznego Internetu" podejmowane są różnorodne inicjatywy, mające na celu zwrócenie uwagi na kwestię bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych. W naszym przedszkolu, pod kierunkiem Małgorzaty Gradowskiej i Iwony Balcerak, przygotowane zostały dla przedszkolaków zajęcia edukacyjno - wychowawcze pod hasłem "Bądź z innej bajki", które zaprezentowano we wcześniejszych postach. Forma zajęć była nieprzypadkowa bowiem w tym roku DBI obchodzony był pod hasłem "Działajmy Razem!".

Nauczycielki z naszego przedszkola działają razem na rzecz bezpieczeństwa przedszkolaków i gorąco zachęcamy wszystkich Rodziców do współpracy w tej kwestii. W szatni czekają na Państwa ulotki o Cyberprzemocy, poniżej zostawiamy linki do innych bajek, które możecie obejrzeć wspólnie z dziećmi i pozyskać dodatkowe informacje na temat ochrony dzieci w sieci.

Działajmy Razem dla bezpieczeństwa naszych dzieci!

Otwórz zdjęcie

Otwórz zdjęcie Otwórz zdjęcie

Królowa śniegu - Bądź z innej bajki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)

Śpiąca Królewna - Bądź z innej bajki - Portal Gov.pl (www.gov.pl)