strona główna wydarzenia Konkurs matematyczny ,,Kangurek 2024"
Konkurs matematyczny ,,Kangurek 2024" Drukuj Email
wtorek, 23 kwietnia 2024 14:45

15 kwietnia przedszkolaki z naszego przedszkola: Nadia Machlańska, Alex Gutowski oraz Jakub Dolny brali udział w konkursie matematycznym,, Kangurek 2024'' zorganizowanym przez przedszkole nr. 233 w Łodzi . Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień matematycznych, oraz uczenie rywalizacji w przyjaznej atmosferze. Konkurs obejmował tematykę z zakresu zbiorów, łamigłówek, figur, porównań, liczb oraz działań. Po ogłoszeniu wyników okazało się, że nasze Przedszkolaki zajęły 1 miejsce podczas konkursu. Zwycięzcom gratulujemy umiejętności matematycznych i życzymy wielu sukcesów na matematycznym polu.
Otwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcieOtwórz zdjęcie
Poprawiony: wtorek, 23 kwietnia 2024 14:51